ARTISTID
OTT LEPLAND
ott


Ott Lepland on eesti laulja ja laulukirjutaja, kes sai laiemalt tuntuks telesaate "Eesti otsib superstaari" kolmanda hooaja võiduga. Aastal 2012 esindas Ott Lepland Eestit Eurovisiooni lauluvõistlusel, kus laul "Kuula" saavutas 6. koha.

Ott Lepland on õppinud Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis pop-jazz laulu ning samuti käinud laulukoolis WAF. Lisaks laulmisele on Lepland õppinud kümme aastat klaverit.

2010. aasta aprillis ilmus Ott Leplandil omanimeline debüütalbum "Ott Lepland". Plaadil on 12 lugu, mis kõik on eestikeelsed ning mille autoriteks Ott Lepland, Tanel Padar, Hendrik Sal-Saller, Laur Joamets, Kaspar Kalluste. Album sisaldas endas selliseid lugusid, nagu Otsides ma pean su jälle leidma, Süte peal sulanud jää, Läbi öise Tallinna, Üheskoos on olla hea. Debüütalbum “Ott Lepland” oli nomineeritud 2011. aastal Eesti Muusikaauhindade galal kategoorias “Aasta debüütalbumi”.

2011. aasta lõpus andis Ott Lepland välja oma teise stuudioalbumi "Laulan ma sind". Plaadil on 11 lugu, teiste seas ka lood "Sinuni", "Kohtume jälle", "Öö", "Tunnen elus end" ja "Kuula”. Album oli nomineeritud Eesti Muusikaauhinnad 2012 galal kolmes kategoorias: "Aasta album”, "Aasta Meesartist” (nimetatud kategoorias osututi ka laureaadiks) ning "Aasta Popalbum". 

"Öö mu kannul käib" on Leplandi kolmas stuudioalbum, mis nägi ilmavalgust 2012. aasta detsembris. Albumil on kaksteist lugu, nende seas ka singlid "Kodu" ja "Maagiline maa”. Nimetatud album tõi Eesti Muusikaauhinnad 2013 galal nominatsioonid kategooriates "Aasta album" ning "Aasta parim laul" ning osutus laureaadiks kategooriates "Aasta meesartist" ja “Aasta popalbum”


2015. aasta suvel ilmus Otil järjekordne kauamängiv “Siinpoolne”, millega Lepland oli nomineeritud ka Eesti Muusikaauhindadel kategoorias Aasta meesartist.

 

LIIS LEMSALU
LL_KR_fb_profile

Liis Lemsalu on Eesti lauljanna ja laulukirjutaja, kelle esimene kokkupuude muusikaga oli Norras, kus ta salvestas kooriliikmena norrakeelse lastelauludest koosneva albumi. Eestis algas avalikkuse jaoks muusiku karjäär saate "Eesti otsib superstaari" neljanda hooaja võiduga.

Oma kahe albumi avaldamisega on Liis teinud koostööd tuntud tegijatega nii Eestist, Rootsist, Soomest kui ka USAst ning toonud kuulajateni rohkelt singleid, mille kaasautoriks ja kaasprodutsendiks ta ka ise on ning mis on leidnud laialdast kajastust erinevates raadiojaamades. Edukaim neist on aasta laul 2016 kategooria nominatsiooni pälvinud „Sinu ees“, mis juhtis kõikvõimalikke edetabeleid veel läinud aasta lõpus. „Sinu ees“ looga alustas lauljatar emakeelsete laulusõnade kirjutamist, olles seni seda teinud vaid inglise keeles.

Liis on mitmekordne Eesti Laulu finalist ja armastatud saadetest „Laula mu Laulu“ ja „Su nägu kõlab tuttavalt“ ning mitmetest teistest produktsioonidest.

Sel kevadel on Sinu ees UUS LIIS: UUS on muusika (singel “Sinuga koos” ilmub 30.3.2017), UUS on band, UUS on kõla!

Liis esineb bändiga, väiksemas koosseisus või Liis Lemsalu Showga.

REVALS
Revals_veeb


2017 aasta kevadel rävala puietsee prooviruumis kogunenud band seob endas country, rocki, folgi, americana ja bluesi.

Bandi kuuluvad: Rait Sohkin - vokaal ja kitarr, Freddy Tomingas - vokaal ja kitarr, Merlin Purge - vokaal ja kitarr, Martin Saaremägi - kitarr, Danel Pandre - bass, Liis-Marii Vendt - viiul, Jaanus Salm - löökriistad ja vokaal.

RAINER ILD
20180104_rainerild

Ta on su ema esimene lemmiklaul. Ta on kabanoss kella kolmest öösel. RAINER ILD on on kahest noorest täkust koosnev alternatiivse muusika kooseis, kes kasutab laval huvitavaid vokaalefekte ning žongleerib erinevate instrumentide vahel. Laulja Raineri ning trummar Sveni hea sõprus toob nende olemusse mõnusa huumori, mis kumab läbi nii kontserditel kui muusikavideotes. Rainer Ild on Noortebänd 2017 võitja ja see on andnud neile mitmeid võimalusi soojendada laval tuntud eesti artiste ning viinud nad ka Eesti Muusikaauhindade gala lavale.